“Filozofia Z”: to dlatego nas wybierasz

“Filozofia Z” to główny sprawca naszego ciągłego wzrostu, potwierdzonej satysfakcji naszych Klientów i Partnerów Biznesowych: niezrównana obsługa posprzedażna online, liczby mówią same za siebie.

pojazdów dostarczonych
w 4 tygodnie
od zamówienia
części zamiennych dostarczonych
w ciągu 24 h od zamówienia
filmów instruktażowych
do naszych produktów, dostępnych online
Szeroki wachlarz standardowych i specjalnych rozwiązań

Zallys dysponuje najszerszym asortymentem pojazdów elektrycznych dostępnych na rynku globalnym i oferuje ich wersje ręcznie prowadzone oraz z kierowcą siedzącym, zapewniając idealne rozwiązanie dla różnych potrzeb, związanych z gospodarką materiałową i przemieszaniem ładunków. Doskonała usługa projektowa w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, a dodatkowo możliwość połączenia sił Klienta i działu technicznego Zallys dla wypracowania nowych rozwiązań.

ponad 40 modeli
dla niezliczonej ilości aplikacji
niezawodność i wzornictwo produktów ”Made in Italy”
icon_CE.jpg
bezpieczeństwo gwarantowane przez certyfikaty CE
Oto co Zallys nazywa Usługą

Sprzedaż pojazdu to dla Zallys zaledwie pierwszy krok do długiej podróży, podczas której Zallys towarzyszy i wspiera krok po kroku swych Klientów. Dlatego też w uzupełnieniu tradycyjnych usug serwisowych gwarantowanych przez naszych dealerów, nasza usługa online dostarcza ponad 12 godzin filmów na temat pomocy, dotyczącej produktów i części zamiennych.

Dealer Zallys: nasza marka, Twoja wiedza

Wielkie osiągnięcia wymagają wielkich umiejętności: to kryterium wyboru dostawców Zallys, a przede wszystkim swych Partnerów biznesowych. Zostać delaerem Zallys to jak pośubić filozofię sprzedaży i wyjątkową obsługę Klienta, mającą na celu ciągłe podnoszenie jakości usług.

sieć sprzedaży w
ponad 100 krajach
Tysiące pojazdów produkowanych rocznie
setki pojazdów gotowych
do szybkiej dostawy