top of page
About Zallys
Blu_macchine_web.jpg

O ZALLYS

Funkcjonalność

Produkty Zallys są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność we wszystkich zastosowaniach, do których mogą być używane.

Technologie

Ciągłe ulepszanie produktów ma na celu podążanie za najnowszymi technologiami i oferowanie naszym klientom najlepszych rozwiązań. Nasze elektryczne rozwiązania do transportu materiałów są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa i są produkowane we Włoszech z wysokiej jakości materiałów.

Design

Szczególną uwagę przywiązujemy do wyglądu i funkcjonalności wszystkich naszych elektrycznych pojazdów użytkowych.
Ergonomia i bezpieczeństwo użytkownika to podstawowe zasady naszych procesów projektowych.

Who we are
Blu_macchine_web.jpg

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY

25 lat produkcji

Zallys srl jest producentem pojazdów elektrycznych dla różnych gałęzi przemysłu, w tym logistyki, budownictwa, handlu detalicznego i supermarketów, ale także lotnisk i szpitali i wielu innych.  Nasza firma działa na rynku międzynarodowym od ponad 25 lat i obecnie posiadamy sieć ponad 60 dystrybutorów na całym świecie i ponad 250 dealerów we Włoszech.

Serwis

Zallys oferuje obsługę klienta online i offline.
Online, ponieważ naszym celem jest zapewnienie szybkiej odpowiedzi 24/7 dostępnej dla każdego za pośrednictwem urządzeń mobilnych lub komputera; Offline, gdy określone wsparcie techniczne musi być dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasza historia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji profesjonalnych pojazdów elektrycznych Zallys stał się wiodącą firmą w swojej branży, która jest w stanie zaoferować rozwiązania logistyczne, które spełniają potrzeby w zakresie obsługi ładunków kołowych lub transportu towarów i personelu.

Blu_macchine_web.jpg

FIRMA O MIĘDZYNARODOWYM POWOŁANIU

International vocation

Od ponad 20 lat prowadzimy sprzedaż na całym świecie.  Dzięki wieloletniej pracy nad tworzeniem solidnej, stabilnej i niezawodnej sieci handlowej osiągnęliśmy globalną obecność w zakresie dystrybucji produktów i pomocy.
+60 dealerów na całym świecie; +250 dealerów we Włoszech.

Blu_macchine_web.jpg

PRODUKCJA I WZORNICTWO

KROK 1

DESIGN

Wszystkie nasze produkty są projektowane przy użyciu programu do modelowania 3D „Solidworks Premium”, aby zagwarantować wysoki standard jakości jeszcze przed zmaterializowaniem produktu.

Production and Design

KROK 2

PRODUKCJA

Nasza linia produkcyjna przyjmuje system Lean Production. Dzięki temu jesteśmy elastyczni, szybcy i oferujemy terminowe dostawy przy niezmiennym poziomie jakości.

Zallys lean production line
The Customer

KROK 3

KLIENT

Etyka biznesowa jest silnie oparta na przekazywaniu wartości, takich jak zaufanie, przejrzystość i niezawodność. Wybierają nas klienci, którzy poszukują produktu najwyższej jakości.

Blu_macchine_web.jpg

ZESPÓŁ

Zespół Zallys składa się z dużej rodziny uwzględniającej wszystkie osoby, które bezpośrednio lub pośrednio pracują dla firmy i są częścią około 200-osobowej grupy roboczej. Jako wiodący producent wybieramy tylko dostawców, którzy mogą zaoferować wysokie standardy jakości. Naszym priorytetem jest wprowadzanie na rynek produktów Premium, począwszy od jakości surowców, a skończywszy na gotowym produkcie.

Adriano Zamberlan

Adriano Zamberlan

CEO i założyciel - Zallys srl

Letizia Valerio

Letizia Valerio

CEO i założyciel- Zallys srl

Team
bottom of page