top of page
About Zallys
Blu_macchine_web.jpg

O ZALLYS

Functionality

Funkcjonalność

Produkty Zallys są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność we wszystkich zastosowaniach, do których mogą być używane.

Technologies

Technologie

Ciągłe ulepszanie produktów ma na celu podążanie za najnowszymi technologiami i oferowanie naszym klientom najlepszych rozwiązań. Nasze elektryczne rozwiązania do transportu materiałów są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa i są produkowane we Włoszech z wysokiej jakości materiałów.

Design

Design

Szczególną uwagę przywiązujemy do wyglądu i funkcjonalności wszystkich naszych elektrycznych pojazdów użytkowych.
Ergonomia i bezpieczeństwo użytkownika to podstawowe zasady naszych procesów projektowych.

Who we are
Blu_macchine_web.jpg

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY

25 lat produkcji

Zallys srl jest producentem pojazdów elektrycznych dla różnych gałęzi przemysłu, w tym logistyki, budownictwa, handlu detalicznego i supermarketów, ale także lotnisk i szpitali i wielu innych.  Nasza firma działa na rynku międzynarodowym od ponad 25 lat i obecnie posiadamy sieć ponad 60 dystrybutorów na całym świecie i ponad 250 dealerów we Włoszech.

Serwis

Zallys oferuje obsługę klienta online i offline.
Online, ponieważ naszym celem jest zapewnienie szybkiej odpowiedzi 24/7 dostępnej dla każdego za pośrednictwem urządzeń mobilnych lub komputera; Offline, gdy określone wsparcie techniczne musi być dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasza historia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji profesjonalnych pojazdów elektrycznych Zallys stał się wiodącą firmą w swojej branży, która jest w stanie zaoferować rozwiązania logistyczne, które spełniają potrzeby w zakresie obsługi ładunków kołowych lub transportu towarów i personelu.

Blu_macchine_web.jpg

FIRMA O MIĘDZYNARODOWYM POWOŁANIU

International vocation
Internationality

Od ponad 20 lat prowadzimy sprzedaż na całym świecie.  Dzięki wieloletniej pracy nad tworzeniem solidnej, stabilnej i niezawodnej sieci handlowej osiągnęliśmy globalną obecność w zakresie dystrybucji produktów i pomocy.
+60 dealerów na całym świecie; +250 dealerów we Włoszech.

Blu_macchine_web.jpg

PRODUKCJA I WZORNICTWO

KROK 1

DESIGN

Wszystkie nasze produkty są projektowane przy użyciu programu do modelowania 3D „Solidworks Premium”, aby zagwarantować wysoki standard jakości jeszcze przed zmaterializowaniem produktu.

Production and Design

KROK 2

PRODUKCJA

Nasza linia produkcyjna przyjmuje system Lean Production. Dzięki temu jesteśmy elastyczni, szybcy i oferujemy terminowe dostawy przy niezmiennym poziomie jakości.

Zallys lean production line
The Customer

KROK 3

KLIENT

Etyka biznesowa jest silnie oparta na przekazywaniu wartości, takich jak zaufanie, przejrzystość i niezawodność. Wybierają nas klienci, którzy poszukują produktu najwyższej jakości.

Blu_macchine_web.jpg

ZESPÓŁ

Zespół Zallys składa się z dużej rodziny uwzględniającej wszystkie osoby, które bezpośrednio lub pośrednio pracują dla firmy i są częścią około 200-osobowej grupy roboczej. Jako wiodący producent wybieramy tylko dostawców, którzy mogą zaoferować wysokie standardy jakości. Naszym priorytetem jest wprowadzanie na rynek produktów Premium, począwszy od jakości surowców, a skończywszy na gotowym produkcie.

Adriano Zamberlan

Adriano Zamberlan

CEO i założyciel - Zallys srl

Letizia Valerio

Letizia Valerio

CEO i założyciel- Zallys srl

Team
bottom of page