top of page

Elektryczne ciągniki platformowe

Szeroka gama elektrycznych rozwiązań w zakresie przewozu ładunków do 1 tony. Elektryczne wózki platformowe Zallys są idealnym rozwiązaniem zwiększającym produktywności i jednoczesnie eliminującym ryzyko wypadków, związanych z ręcznym przeładunkiem materiałów.

Odkryj pełną ofertę naszych elektrycznych ciągników ręcznych, ciągników z koszem załadunkowym, elektrycznych ciągników platformowych, wózków holowniczych z napędem, elektrycznych wózków platformowych i taczek napędzanych elektrycznie!

Nie możesz znaleźć tego, czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

PRYWATNOŚĆ

W związku z ustawą 196/2003 dotyczącą „ochrony osób i innych podmiotów w zakresie przetwarzania danych osobowych” informujemy, że Twoje dane zostaną wprowadzone do naszej bazy danych i będą wykorzystywane wyłącznie do zarządzania naszymi relacjami biznesowymi. Przesyłając ten formularz, wyrażasz zatem zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Zallys S.r.l.

KOMUNIKACJA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Do przesyłania biuletynów, komunikacji telefonicznej (czat, SMS, WhatsApp, połączenie głosowe).

bottom of page