R5

ELEKTRYCZNY CIĄGNIK

CIĄGNIK ELEKTRYCZNY Z OBUDOWĄ I UKŁADEM HYDRAULICZNYM

R5 to wózek elektryczny o ładowności do 750 kg (1365 funtów) na płaskim podłożu, wyposażony w hydrauliczny system przechylania.
Zallys R5
Wózek elektryczny z hydraulicznym systemem przechylania

Jest to wózek elektryczny o udźwigu do 750 kg na płaskiej powierzchni. Maszyna jest wyposażona w standardową skrzynię ładunkową o wymiarach 1800 x 800 x 600 H z 4 bokami. Dwa z nich można wyjmować i otwierać. Jest standardowo wyposażony w hydrauliczny system przechylania, który jest aktywowany bezpośrednio z elementów sterujących głowicy kierownicy. Rozładowanie może odbywać się po lewej lub po prawej stronie. Obrotowa głowica dyszli wykonana z czujnikiem bezpieczeństwa, który pozwala pracować tylko w obecności wyznaczonego personelu. Silnik jest wyposażony w hamulec elektromagnetyczny, który blokuje R5. Wszystkie pojazdy Zallys są produkowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają certyfikat CE zgodnie z najnowszą europejską normą. Indywidualne klatki obciążeniowe dostępne na żądanie. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Twoje zapytanie ofertowe:
 
Maksymalna prędkość jazdy do przodu

5 KM/H

(3.1 MPH)

Maksymalny udźwig, w przypadku unoszenia ładunku

750 KG

(1.653 LB)

Zdolność pokonywania wzniesień z ładunkiem

30%

Dane Techniczne
 PDF
 
 
Sektory
 
Galeria
R5 Ciągnik elektryczny
R5 Ciągnik elektryczny

Ciągnik elektryczny o ładowności do 750 kg (1653 funtów) na płaskiej powierzchni.

press to zoom
R5 Ciągnik elektryczny
R5 Ciągnik elektryczny

R5 jest wyposażony w standardową 4-stronną skrzynię ładunkową o wymiarach 1800 x 800 x 600 H: dwie strony można wyjmować i otwierać.

press to zoom
R5 Ciągnik elektryczny
R5 Ciągnik elektryczny

R5 jest standardowo wyposażony w hydrauliczny system przechylania, uruchamiany bezpośrednio z elementów sterujących głowicy sterownicy. Rozładowanie może odbywać się po lewej lub po prawej stronie.

press to zoom
R5 Ciągnik elektryczny
R5 Ciągnik elektryczny

R5 to ciągnik elektryczny o udźwigu do 750 kg (1365 funtów) na płaskim terenie, wyposażony w hydrauliczny system przechylania uruchamiany bezpośrednio z głowicy dyszla.

press to zoom